• Wpisów: 1
  • Ostatni wpis: 287 dni temu, 18:23
  • Licznik odwiedzin: 286 / 287 dni
 
bluzkidamskiebdeasj
 
www.uniqueyou.pl/Marki-Konfekcji - Nasz Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na drugi plan na koszt zagranicznych nowości. Często mówi się że  moda pochodzenia polskiego w porównaniu  do innych regionów dopiero raczkuje,  aczkolwiek gdyby przyjrzeć się temu  akuratniej  polscy handlowcy są w stanie  pokazać ludziom  naprawdę ciekawe pomysły!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów  po  wysokiej jakości tkaniny. W którym miejscu  nastał bariera konsumentów? Brak wystarczających kompetencji projektantów czy klienci są zbytnio rygorystyczni w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż organizacje międzynarodowe dostając tym samym o wiele mniej czasu na wyspecjalizowanie. Nabywcy dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki są na szczycie oddali zaufanie zagranicznym handlowcom odmawiając sobie przyjemności korzystania z polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Wygląda niewiarygodnie ale niestety takie są realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej sukienki, albo innej części garderoby nie trzeba szukać u naszych sąsiadów  ponieważ  wystarczy jedynie  zbadać  polski asortyment.

Kończąc postarajmy się  zaakceptować i polubić to co Polskie! Zostawmy uprzedzenia i dajmy szansę miejscowym  projektantom ale też innym  ludziom obracającym się w tej branży.

Nie możesz dodać komentarza.